Docka i äldre plast målad, troligen 1940-tal, med ljudeffekts hål på magen, ca 46cm, med kläder och handgjorda skor med träsula, mindre repor finns, en spricka i ena foten Vikt: 641,2 g Skickas med paket.
Auktnr | SE11.20240528.A33269 |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 150 kr |
Stänger | 2024-05-28 14:56:30 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 129 kr |
28/5 14:56 | ABV1866 | 150 kr |