Camé hänge /brosch 50-tal, längd 6,7 cm, bredd 5 cm, lagning på baksidan, se bild, 18K Vikt: 23,8 g
Auktnr | SE77.20240602.A1401 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Kontor | Växjö |
Utropspris | 6 000 kr |
Stänger | 2024-06-02 14:09:30 |
Provision | 900 kr |
Frakt | 129 kr |
2/6 14:09 | ABV1866 | 6 000 kr |