Fat, Olle Alberius (1926-1993), Sarek, 1960-talets slut, handmålat stengods, höjd 4, diameter 35cm, smärre slitage Skickas med paket.
Auktnr | SE25.20240602.A1781 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat |
Utropspris | 200 kr |
Stänger | 2024-06-02 11:20:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 129 kr |
2/6 11:20 | ABV1866 | 200 kr |