Armbandsur Tian Harlan, Chromacron, troligen 1980-tal, modellen formgiven 1973, Ø39mm, manuell, plast och textil, smärre slitage
Auktnr | SE25.20240602.A1782 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 750 kr |
Stänger | 2024-06-02 11:21:00 |
Provision | 113 kr |
Frakt | 129 kr |
2/6 11:21 | ABV1866 | 750 kr |