Telefon, Kobra, 1960-tal, plast, höjd 21cm, slitage, ej funktionstestad Skickas med paket.
Auktnr | SE25.20240602.A1784 |
Varukategori | Foto & elektronik |
Utropspris | 100 kr |
Stänger | 2024-06-02 11:22:00 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 129 kr |