Damur, Tissot, Ø19mm, stål, troligen 1930-1940-tal, hårt uppvriden, möjligen servicebehov, fläckig urtavla, repigt glas, gravyr, slitage, etui av bakelit medföljer
Auktnr | SE25.20240602.A1815 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 100 kr |
Stänger | 2024-06-02 11:37:30 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 49 kr |
2/6 11:37 | ABV1866 | 100 kr |