Herrur Omega Seamaster Aqua Terra Ø38,5mm ref nr. 23110396002001 snr. 91602071 boett nr. 196.1116 cal. 1538 stållänk, datum, quartz, sliten krona, repor och slitage, något sent i datumbyte, möjligt servicebehov, går ej (sannolikt i behov av batteribyte), med box, cert (Magnusson), från år 2012 samt pictogram-kort, manual, box och ytterkartong
Auktnr | SE25.20240602.A1818 |
Utropspris | 12 000 kr |
Aktuellt bud | 12 000 kr |
Stänger | 2024-06-02 11:39:00 |
Provision | 1 800 kr |
Frakt | 129 kr |
2/6 10:52:26 | salfa | 12000 kr |