Diverse silver, bland annat hänge mussla, delvis defekt (små vikskador samt hänge med slitage) silver 830-925/1000 Vikt: 35,9 g
Auktnr | SE25.20240602.A1845 |
Varukategori | Silver / Övriga smycken |
Utropspris | 275 kr |
Aktuellt bud | 275 kr |
Stänger | 2024-06-02 11:52:30 |
Provision | 41 kr |
Frakt | 49 kr |
17/5 16:54:03 | novali | 275 kr |