Hänge med slipad vit sten (troligen bergkristal), 19x37mm, Finland, ca 1970-tal, svenska importstämplar, silver 925/1000 Vikt: 3,1 g
Auktnr | SE25.20240602.A1846 |
Varukategori | Silver / Hängen & berlocker |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 250 kr |
Stänger | 2024-06-02 11:53:00 |
Provision | 38 kr |
Frakt | 49 kr |