8 Madeiraglas/cocktailglas, skärslipad Helga-dekor, 1900-talets mitt, höjd 9,5cm, kupans diameter 7,3cm, ett glas med smärre nagg
Auktnr | SE25.20240602.A1878 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 125 kr |
Stänger | 2024-06-02 12:09:00 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 49 kr |
2/6 12:09 | ABV1866 | 125 kr |