Högtalare Samsung modell: WAM6501/XE snr. 0BR412NGB00002J, repor och slitage Skickas med postpaket.
Auktnr | SE25.20240602.A1879 |
Varukategori | Foto & elektronik |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 300 kr |
Stänger | 2024-06-02 12:09:30 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 299 kr |
22/5 16:25:05 | glennis | 300 kr |