Armband i gul/vitmetall med mikromosaik s.k. "Pietra Dura", 19,5cm bredd 14mm, slitage troligen Italien omkring 1900-talets mitt eller tidigare
Auktnr | SE25.20240602.A1901 |
Varukategori | Fashion / Accessoarer |
Utropspris | 50 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2024-06-02 12:20:30 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 49 kr |