Herrur Certina Certidate 14K Ø34mm, boett nr 852.3363.65, manuell uppdragning, datum, plexiglas, orginalband samt spänne, visst slitage, 34,3g (bruttovikt) ca 1960/70-tal med originalask
Auktnr | SE25.20240602.A1908 |
Utropspris | 4 000 kr |
Aktuellt bud | 4 000 kr |
Stänger | 2024-06-02 12:24:26 |
Provision | 600 kr |
Frakt | 129 kr |
2/6 12:23:55 | drexler | 4000 kr |