Skulptur i brons tillskriven Lynn Chadwick (1914-2003) höjd 6,7cm, möjligen "Watcher" 1970-tal, saknar trolgien sockeln som kan ha varit signerad och numrerad (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE25.20240602.A1925 |
Varukategori | Konst & antikviteter / Skulpturer |
Utropspris | 3 000 kr |
Aktuellt bud | 3 000 kr |
Stänger | 2024-06-02 12:32:30 |
Provision | 450 kr |
Frakt | 129 kr |
Bus-avgift | 150 kr |
31/5 21:15:26 | larbo10 | 3000 kr |