Vas, Eva Englund, graal, kärlekspar, Orrefors 1990, höjd 23cm, bredd 11cm, #996930, EA 1-88, smärre repor, undersides lagning av kantnagg Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE7.20240603.R17390 |
Kontor | Uppsala |
Utropspris | 8 900 kr |
Stänger | 2024-06-03 11:44:30 |
Provision | 1 335 kr |
Frakt | 299 kr |
3/6 11:44 | ABV1866 | 8 900 kr |