Figurin Beata, Lisa Larson för Gustavsberg, ur serien ABC-flickorna (1958-1973), längd ca 19,5cm, höjd 9cm, bemålad och glaserad stengods, signerad Beata made in Sweden Lisa.L år 1973, obetydliga åldersslitage Skickas med postpaket.
Auktnr | SE8.20240606.A42547 |
Varukategori | Konst & antikviteter / Skulpturer |
Utropspris | 2 700 kr |
Aktuellt bud | 3 200 kr |
Stänger | 2024-06-06 11:00:00 |
Provision | 480 kr |
Frakt | 299 kr |