Ljusstake Celeste, Anne Nilsson för Orrefors, höjd 34cm, randig svart/silver, signerad AN.YF samt etikettmärkt, litet nagg, tillverkningsdefekter Skickas med paket.
Auktnr | SE8.20240606.A42552 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2024-06-06 11:02:30 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 129 kr |