Ljusstake Celeste, Anne Nilsson för Orrefors, höjd 37,5cm, prickig svart/silver, signerad AN/BR instämplad logotyp samt etikettmärkt, inga anmärkningar Skickas med postpaket.
Auktnr | SE8.20240606.A42553 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 325 kr |
Aktuellt bud | 325 kr |
Stänger | 2024-06-06 11:03:00 |
Provision | 49 kr |
Frakt | 299 kr |
24/5 21:20:03 | caserosa | 325 kr |