Ring stl 16, bredd 4,7mm, repor, ostämplad 18K Vikt: 2,3 g
Auktnr | SE8.20240606.A42558 |
Utropspris | 1 300 kr |
Stänger | 2024-06-06 11:05:00 |
Provision | 195 kr |
Frakt | 129 kr |
6/6 11:05 | ABV1866 | 1 300 kr |