Litografi, Ingeborg Nilsson S, numrerad 127/199, ca 42 x 50cm, inramad 57 x 66,5cm, slitage, Skickas med postpaket.
Auktnr | SE8.20240606.A42599 |
Utropspris | 400 kr |
Aktuellt bud | 400 kr |
Stänger | 2024-06-06 11:24:30 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 299 kr |
27/5 11:17:52 | hanamu | 400 kr |