Armring, genombruten dekor, inre omkrets ca 17cm, längd ca 10,5cm, bredd ca 10mm, skador/bucklor, 21K, Vikt: 68,2 g
Auktnr | SE8.20240606.A42631 |
Utropspris | 47 000 kr |
Stänger | 2024-06-06 11:39:30 |
Provision | 7 050 kr |
Frakt | 129 kr |
6/6 11:39 | ABV1866 | 47 000 kr |