Väska, Christian Dior, Vintage Leopard print "Gambler Dice Bowler Bag", mått ca 28x20x16cm, visst slitage/repor på gulddetaljerna, små märken, i övrigt fint skick
Auktnr | SE8.20240606.A42642 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Utropspris | 2 000 kr |
Aktuellt bud | 3 600 kr |
Stänger | 2024-06-06 11:43:30 |
Provision | 540 kr |
Frakt | 129 kr |