Armband med berlocker, Georg Jensen, troligtvis 30-tal, längd: ca 19,5cm, bredd: ca 3mm, alla ej stämplade, 835/1000, silver Vikt: 27,6 g
Auktnr | SE19.20240609.R21342 |
Varukategori | Silver / Armband |
Kontor | Finguld |
Utropspris | 7 000 kr |
Stänger | 2024-06-09 10:00:00 |
Provision | 1 050 kr |
Frakt | 129 kr |
9/6 10:00 | ABV1866 | 7 000 kr |