Ring med diamanter 2 x ca.0,10ct samt 8 x ca.0,02ct, Ø16, bredd: 6,5mm, gravyr, repor samt mindre nagg, 18K Vikt: 10,7 g
Auktnr | SE2.20240613.A81562 |
Kontor | City |
Utropspris | 6 400 kr |
Stänger | 2024-06-13 13:20:30 |
Provision | 960 kr |
Frakt | 129 kr |
13/6 13:20 | ABV1866 | 6 400 kr |