Fat 22x11,5cm, blomdekor, repor, GEWE, kattfot, 830/1000 silver. Vikt: 180,4 g

650 kr

2019-10-23 11:47:00

Delbetala fr 100 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 100 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE4.20191023.A55814
Varutyp Silverföremål
Utropspris 650 kr
Stänger 2019-10-23 11:47:00

23/10 11:47 - 650 kr