Fat 22x11,5cm, blomdekor, repor, GEWE, kattfot, 830/1000 silver. Vikt: 180,4 g
Auktnr | SE4.20191023.A55814 |
Utropspris | 650 kr |
Stänger | 2019-10-23 11:47:00 |
Provision | 98 kr |
Frakt | 129 kr |
23/10 11:47 | ABV1866 | 650 kr |