Damur Pasha de Cartier Grid, 18K, automatisk, ca Ø32mm, avtagbar diamant grid - grille med briljantslipade diamanter totalt ca 0,40ctv ca TW/VVS, krona med rosenslipad diamant, safirglas, refnr 2520, serienr 377446MG, integrerat armband i rosa krokodil, originalspänne i 18K, skada/spricka i skinn, extraarmband i röd krokodil, slitage/skador, originalbox, manual, certifikat ej ifyllt

34 000 kr

(Anna77)

Delbetala fr 1955 kr/mån

Delbetala ditt köp

Prisexempel för delbetalning av denna vara:

  • 1955 kr/mån - 20 månader (årsränta 18 %)
  • 3259 kr/mån - 12 månader (årsränta 18 %)

I beloppet ovan ingår provision om 15%.
Aviavgift á 29 kr/mån tillkommer. Delbetalning ges på max 50 000 kr.

Auktnr SE18.20191023.A25755
Varutyp Klockor
Kontor Solna
Utropspris 32000 kr
Aktuellt bud 34000 kr
Stänger 2019-10-23 15:47:30