Damur Pasha de Cartier Grid, 18K, automatisk, ca Ø32mm, avtagbar diamant grid - grille med briljantslipade diamanter totalt ca 0,40ctv ca TW/VVS, krona med rosenslipad diamant, safirglas, refnr 2520, serienr 377446MG, integrerat armband i rosa krokodil, originalspänne i 18K, skada/spricka i skinn, extraarmband i röd krokodil, slitage/skador, originalbox, manual, certifikat ej ifyllt
Auktnr | SE18.20191023.A25755 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 32 000 kr |
Aktuellt bud | 34 000 kr |
Stänger | 2019-10-23 15:47:30 |
Provision | 5 100 kr |
Frakt | 129 kr |