Armbandsur, Emporio Armani, 25mm, quartz, stål, referensnummer AR-0100, stållänk med viklås, inga tillbehör, slitage, repor.
Auktnr | SE18.20191120.A26381 |
Varukategori | Klockor / Övrigt |
Utropspris | 300 kr |
Stänger | 2019-11-20 15:54:00 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 49 kr |
20/11 15:54 | ABV1866 | 300 kr |