Herrur Tissot, stål, automatisk, Ø33mm, plexiglas, ca 1940-tal, tygband ej original, liten sekundvisare, krackeleringar i glaset, servicebehov, inga tillbehör.

550 kr

(halda)

Auktnr SE4.20200603.A61029
Varutyp Klockor
Utropspris 300 kr
Aktuellt bud 550 kr
Stänger 2020-06-03 11:41:30