Ett par ljusstakar, Skultuna Mässing Bruk nr. 18, mässing, senare 1800-talet, bruksslitage, smärre ytrepor samt fläckar.
Auktnr | SE18.20200923.A33307 |
Utropspris | 200 kr |
Stänger | 2020-09-23 14:00:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 49 kr |
23/9 14:00 | ABV1866 | 200 kr |