Pokal med handmålad dekor, formgiven av Ulrica Hydman- Vallien, Kosta Boda, signerad och numrerad 8110-051/500, ca höjd 25cm, etikettmärkt. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE18.20200923.A33310 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 325 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2020-09-23 14:02:00 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 299 kr |