Ett par punschkoppar med hamrad dekor samt invändigt förgyllda, Ceson, Göteborg, 1975 respektive 1976, slitage, mindre ojämnheter. 830/1000 silver Vikt: 62,7 g
Auktnr | SE18.20200923.A33322 |
Utropspris | 350 kr |
Stänger | 2020-09-23 14:07:00 |
Provision | 53 kr |
Frakt | 129 kr |
23/9 14:07 | ABV1866 | 350 kr |