Fodral Gucci, 8x12cm, djup 2,5cm, beige monogramcanvas, stämplad logotyp samt numrerad på insidan, bruksskick.
Auktnr | SE4.20200923.A64026 |
Utropspris | 750 kr |
Aktuellt bud | 750 kr |
Stänger | 2020-09-23 13:34:30 |
Provision | 113 kr |
Frakt | 129 kr |
23/9 13:18:07 | helenoftroy | 750 kr |