Damur Tag Heuer, Aquaracer, stål/gulmetall, quartz, Ø27mm, pärlemourtavla, diamantindex, safirglas, ref:WAF1425, datum, sekundvisare, länk 16,5cm, viklås, krackeleringar på urtavla, mindre nagg på glas, hack/slitage på glasring, inga tillbehör.
Auktnr | SE4.20210127.A66158 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 4 600 kr |
Stänger | 2021-01-27 12:58:30 |
Provision | 690 kr |
Frakt | 129 kr |
27/1 12:58 | ABV1866 | 4 600 kr |