Chelsea boots Balenciaga, stl 39, svart läder med dekor av nitar i gulmetall, made in Italy, slitage på klackar, övrigt i sedvanligt bruksskick.
Auktnr | SE4.20210519.A68495 |
Utropspris | 1 200 kr |
Stänger | 2021-05-19 11:59:00 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |
19/5 11:59 | ABV1866 | 1 200 kr |