Armband, 19,5cm, Korridorlänk, bredd:18,50cm, kistlås, 14k Vikt: 40,7 g

12 000 kr

(hadoola)

Auktnr SE23.20211024.A648
Varutyp Smycken; armband
Kontor Linköping
Utropspris 12 000 kr
Aktuellt bud 12 000 kr
Stänger 2021-10-24 19:08:00
Provision 1 800 kr
Frakt 99 kr

Herrur Omega Speedmaster Professional  "MoonWatch" Cal 1861 Ref 145.0022 / 77142315  kronograf år 2005 omega fodral . boett  Ø42mm, småmärken på boett, orginalglas med smårepor, armband med trasigt klipslås bruksskick ingår ett nytt speedmaster Moonwatch band

Herrur Breitling Super Ocean Heritage 46, refnr:A17320, snr:1731364, Ø46mm, automat, datum, stål, stållänk, innermått. inklusive ur ca 19cm, viklås,  små repor,  Pappercertifikat manual, box

Herrur Breitling chronomat 44, refnr:CB0110, serienr: 3177566, 44mm, stål/guld, automatisk, datum, kronograf, pilotlänk stål/guld W0415 3750, ca,19cm, vit urtavla, digitalt cert 05-12-2015, Mårtenssons ur Halmstad trasig box, repor   Vikt: 0 g

Axelväska 2-Färg, Louis Vuitton Neverfull, ebene canvas 31 x 28 x14, med cremefärgad inlaga, 2 små märken, dustbag, 2 nycklar

Axelväska 2-Färg, Louis V...

Herrur HALDA WATCH Co, armbandsur, Space Discovery, Tecamax, glasbaksida, stål, år 12-12-2011, automatisk, safirglas, datum, digital modul behövs batteribyte , refnr. HSD-1, serienr. 44, limiterad upplaga om 128 ex, H1920 , originalarmband med viklås , Ø 45 mm, cert , bok, en visare lös, inner-ytterbox, 4 extralänkar, orginaltygband med nr 044/128, små repor

Portfölj Louis Vuitton monogram canvas, orginal axelrem 48 x 28 x 15 små fläckar på skinnet

Portfölj Louis Vuitton mon...

Cocktailring   Efva Attling mod Little ben over ring  med en smaragdslipad Onyx och diamanter. Skena: 2 x 2mm. Fattning: ca 13 x 8mm med Onyx 4.1 ct . Diamanter: totalt ca 0.07ct tw/si briljantslipade. nypris ca. 30000:- Ø18½, 18k Vikt: 13,2 g

Cocktailring Efva Attling...

BREITLING, Super Avenger II, Chronometre, Cal 13 (ETA 7750), Verk nr. 2803895 , Ref nr. A1337111/BC28, kronograf, herrur, 48 mm, stål, automatisk, safirglas, datum, Professionallänk III, viklås, Ref nr. W3915, repigt, cert (digitalt), jan 2018, box

Damur Breitling Galactic 36, automatisk , ref nr:C3733012/A724, serie nr: 1598126, Ø36mm, stål/roseguld, pärlemo urtavla, datum, certifikat, 2st extra länkar, digitalt cert,Long beach 05.01-2018 bok, box Vikt: 0 g

 Ett par Diamantörhängen Idylle Blossom Louis Vuotton  Ear stud Q96495, diamanter 2 x  0.03ct, FG-VVS, vitguld, 13mm, nypris ca 18000:- 18k Vikt: 2,3 g

Ett par Diamantörhängen ...

Damur Breitling Galactic 36, automatisk , ref nr:C3733012, serie nr: 1581474, Ø36mm, stål/guld, pärlemo urtavla, datum, stål/roseguld, certifikat, 2st extra länkar, digitalt cert,  Long beach 12.1-2018 bok, box  Vikt: 0 g

Seiko Presage  Automatic, referens 4R36-03H0, Japan, Ø41mm, datum, extralänk, orginallåda, toppskick!  .

Seiko Presage Automatic, r...

Diamantring ca 12x 0,06ctv ca 0,70ct gammalslipade, med mörkblå safir ca 1ct, Ø17, bredd 2,10mm 18k Vikt: 7,1 g

Ring Ø18, bredd 3 - 16mm, 18k Vikt: 5,3 g

Ring Ø18, bredd 3 - 16mm, ...

Mobilfodral Louis Vuitton mod bc0169 storlek 8 x 15 x 1  Eye Trunk iPhone X/XS Monogram Reverse Canvas

Klackring  döskalle, Ø21½, bredd 3,5-17,5mm, Aurum Linköping,  18k

Klackring döskalle, Ø21...

Stelt armband , hästsko,Svema Guld & Silver Hb, Ø60, bredd 2,70mm,  18k     Vikt: 22,2 g

Stelt armband , hästsko,Sv...

Halvstelt armband med diamanter 27 x 0,005ct, 17,5cm bredd 3,20mm, vitguld, 18k Vikt: 9,9 g

Ring med diamanter , vitguld totalt 0,40ctv , Schalin,  stl 17mm bredd 20,20mm, gravyr, 18k    Vikt: 4,4 g

Ring Ø19½, bredd 2,90-16mm, 18k  Vikt: 6,8 g

Ring Ø19½, bredd 2,90-16m...

Se kontorets övriga auktionsvaror