Herrur Tissot Seastar, stål/doublé, manuell, Ø33mm, plexiglas, sekundvisare, ca 1970-tal, läderband ej original 22cm, bruksskick, inga tillbehör.
Auktnr | SE4.20220126.A73631 |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2022-01-26 11:34:30 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 129 kr |
26/1 07:55:06 | malain | 500 kr |