Fickur 18K, Ø 48,5mm, manuell, okänd märke, liten sekundvisare, färgbortfall/slitage urverk, inre boett 18K, bakboett 18K med monogram, bruttovikt 59,9g klockkedja i förgyllt metall samt etui i skinn slitet medföljer
Auktnr | SE18.20220126.A42724 |
Varukategori | Klockor / Fickur |
Utropspris | 9 200 kr |
Stänger | 2022-01-26 14:33:30 |
Provision | 1 380 kr |
Frakt | 129 kr |
26/1 14:33 | ABV1866 | 9 200 kr |