Figurin, Gustav, ur serien sekelskifte, Lisa Larson för Gustavsberg, ca 11,5 cm, 1970-80tal, ytslitage, smuts, stämpelmärkt, defekt, limmat huvud, nagg på skorna
Auktnr | SE22.20220628.A20169 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 50 kr |
Stänger | 2022-06-28 21:08:00 |
Provision | 8 kr |
Frakt | 49 kr |
28/6 21:08 | ABV1866 | 50 kr |