Slaglåspistol, detaljer av mässing, längd ca 42cm, troligen svensk för kavalleriet, numrerad: 4/27, åldersbetingat slitage
Auktnr | SE7.20220711.A30695 |
Kontor | Uppsala |
Utropspris | 1 200 kr |
Aktuellt bud | 2 700 kr |
Stänger | 2022-07-11 12:42:30 |
Provision | 405 kr |
Frakt | 129 kr |