Hänge/Medaljong, längd ca 37mm, bredd 21,5mm, smärre bucklor, ostämplat, 18K Vikt: 5,4 g
Auktnr | SE23.20220814.A2058 |
Varukategori | Guld / Hängen & berlocker |
Kontor | Linköping |
Utropspris | 2 200 kr |
Aktuellt bud | 2 200 kr |
Stänger | 2022-08-14 19:03:00 |
Provision | 330 kr |
Frakt | 129 kr |
14/8 18:59:35 | annanosiri | 2200 kr |