Armband, längd 19 cm, bredd 6 mm, klämskador/bucklor, 18K. Vikt: 4 g
Auktnr | SE61.20221007.A17704 |
Kontor | Eskilstuna |
Utropspris | 1 600 kr |
Aktuellt bud | 1 800 kr |
Stänger | 2022-10-07 11:10:30 |
Provision | 270 kr |
Frakt | 129 kr |