Stilrent fat i silver. Det är 85 x 85 mm och väger 31,58g. Stämplat K&EC, Göteborg, kattfot, S & Q9 (1966, dock otydligt)
Auktnr | SE73.20180531.A421 |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 175 kr |
Stänger | 2018-05-31 19:04:00 |