Stilrent fat i silver. Det är 85 x 85 mm och väger 31,58g. Stämplat K&EC, Göteborg, kattfot, S & Q9 (1966, dock otydligt)

Såld
175 kr

(lmj87)

Auktnr SE73.20180531.A421
Varukategori Silver / Övrigt
Utropspris 100 kr
Aktuellt bud 175 kr
Stänger 2018-05-31 19:04:00