Ring i vitt guld 18K med en safir (6x8 mm, små kantnaggar) samt fyra briljanter á 0,02ct. Den är 2,5 - 6 mm bred, är i storlek 20 och väger 4,05g. Oläsliga stämplar.
Auktnr | SE73.20180906.A898 |
Utropspris | 1 100 kr |
Aktuellt bud | 1 400 kr |
Stänger | 2018-09-06 19:07:39 |