Bismarkring i 18K guld. Den är 2 - 5 mm bred, är i storlek 19 och väger 1,11g. Stämplad NSE, 18K & kattfot.

Såld
300 kr

(lupuz79)

2018-10-18 19:24:00

Auktnr SE73.20181018.A1231
Utropspris 300 kr
Aktuellt bud 300 kr
Stänger 2018-10-18 19:24:00

12/10 02:28:06 lupuz79 300 kr