Bismarkring i 18K guld. Den är 2 - 5 mm bred, är i storlek 19 och väger 1,11g. Stämplad NSE, 18K & kattfot.
Auktnr | SE73.20181018.A1231 |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 300 kr |
Stänger | 2018-10-18 19:24:00 |
12/10 02:28:06 | lupuz79 | 300 kr |