Carmoséring i vitt guld 18K med 16 briljanter á 0,02 ct och en knallgrön sten (naggar; en så stor att en klo hänger i luften. Sitter löst i fattningen). Siffergravyr. Skena i behov av omrodiering. Den är i storlek 18 och väger 4,52g. Stämplad 750 och svensk importstämpel.

Såld
1 800 kr

(zeljka275)

Auktnr SE73.20190418.A2286
Utropspris 1 300 kr
Aktuellt bud 1 800 kr
Stänger 2019-04-18 19:19:30