Kaffe/te-kanna i äkta silver. Monogram. Den är 18 cm hög. Stämplad CARLMAN / importstämpel/ S / Stockholms stadsstämpel / O7 = 1916. Den väger 634g bto. Smårepor.

Såld
1 800 kr

(sabina123)

2019-06-13 19:00:00

Auktnr SE73.20190613.A2534
Varukategori Silver / Övrigt
Utropspris 1 800 kr
Aktuellt bud 1 800 kr
Stänger 2019-06-13 19:00:00

8/6 10:01:35 sabina123 1800 kr