Kaffe/te-kanna i äkta silver. Monogram. Den är 18 cm hög. Stämplad CARLMAN / importstämpel/ S / Stockholms stadsstämpel / O7 = 1916. Den väger 634g bto. Smårepor.
Auktnr | SE73.20190613.A2534 |
Utropspris | 1 800 kr |
Aktuellt bud | 1 800 kr |
Stänger | 2019-06-13 19:00:00 |
8/6 10:01:35 | sabina123 | 1800 kr |