Vildmarksmönstrad klackring i 18K guld med en cubic zirconia. Den är 6 - 9,5 mm bred, är i storlek 18,5 och väger 10,5g. Stämplad JP, Stockholms stadsstämpel, kattfot, 18K & otydlig årsstämpel. Litet hål på sidan av klacken.

Såld
3 200 kr

(bendal)

Auktnr SE73.20190815.A2656
Utropspris 2 900 kr
Aktuellt bud 3 200 kr
Stänger 2019-08-15 19:11:00