Armband i 18K guld, X-länk, stämplad (HVF) (kattfot) (18K) (O9) längd 18,5cm, bredd 7,94mm, kistlås med säkerhetsåttor, vikt 12,28g

Såld
4 200 kr

(yguld)

Auktnr SE75.20200224.A442
Varukategori Guld / Armband
Kontor Östersund
Utropspris 3 800 kr
Aktuellt bud 4 200 kr
Stänger 2020-02-24 19:10:30