Stjärnring "Pallas" i vitt guld 18K med en briljant 0,36ct (TW-si). Den är i storlek 16 och väger 2,09g. Skenan är 2,7 mm bred baktill. Stämplad HS (Hans Strömdahl), kattfot, 18K & Stjärnringens stjärna. Stenstorleken ingraverad. Utgången modell, men teoretiskt nyvärde idag är 25.292kr.
Auktnr | SE73.20200604.A5251 |
Utropspris | 4 800 kr |
Aktuellt bud | 5 000 kr |
Stänger | 2020-06-04 19:00:00 |
4/6 18:59:07 | carlo | 5000 kr |
3/6 19:30:10 | em_olof | 4800 kr |