Caméring i 18K guld. Camén är 17,5 x 12,7 mm. Den är i storlek 17,75 och väger 2,15g. Stämplad FIN C kattfot 18K & K10 (1984)
Auktnr | SE73.20200604.A5293 |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 650 kr |
Stänger | 2020-06-04 19:20:00 |