Caméring i 18K guld. Camén är 17,5 x 12,7 mm. Den är i storlek 17,75 och väger 2,15g. Stämplad FIN C kattfot 18K & K10 (1984)

Såld
650 kr

(inddu_86)

Auktnr SE73.20200604.A5293
Utropspris 500 kr
Aktuellt bud 650 kr
Stänger 2020-06-04 19:20:00